Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda
1997 yılında iklimlendirme  imalatı ve montaj  yapmak üzere kurulan firmamız havalandırma ekipmanları satışı ve montajı konularında faaliyet alanını genişletmiş, artan iş potansiyelini karşılamak ve mekanik proje – taahhüt alanında hizmet vermek üzere yeni bir yapılanmaya girmiştir. 1997 senesinden bu yana İKLİM KLİMA  HAVALANDIRMA Isıtma Soğutma ve Havalandırma Sistemleri adı altında faaliyet göstermektedir.
Her biri alanında önemli deneyimlere ve birikimlere sahip firmalarımızı Dinamik ve yenilikçi yönetimi ve kadroları ile önemli projeler bitiren firmamız, son yıllarda  bir çok alanda hizmet vermiş, önemli projelere imza atmıştır.
Çözümlerinde kaliteli hizmet ve kaliteli ürünlerden hiçbir şekilde ödün vermeyen firmamız, bu doğrultuda sektörümüzdeki dünya çapında markalarla müşterek çalışmalar yürütmektedir.Kalite olgusunu, müşteri memnuniyetinde, gelişen teknolojileri takip etmekte, personel verimliliğini arttırmak amaçlı eğitim-iyileştirme-geliştirme organizasyonlarında ve üstlenmiş olduğumuz her türlü projede uygulamak en temel hedefimizdir.

Her türlü iklimlendirme dallarında sizlere hizmet veren İklim Havalandırma, bu hizmeti sağlarken devamlı müşteri memnuniyetini hedefleyen, müşteri ilişkilerinde her zaman uzman bilgi yapısı, deneyimi, dürüstlük ve müşteriye verilebilecek tüm bilgileri eksiksiz ve hedefine en uygun bir şekilde vermeyi kendisine ilke edinmiştir. 

Sosyal sorumluluk çerçevesinde, etkin ve çevresine tamamen duyarlı bir çalışma yapısına sahip olan İKLİM HAVALANDIRMA, havalandırma ve klima branşlarında siz değerli müşterilerimize tam ve eksiksiz hizmet anlayışına sahiptir.

Havalandırma ve klima sektörü esaslarını tam ve eksiksiz takip eden firmamız müşteri odaklı çalışma tarzı ile de her müşteriye ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak en iyi şekilde yönlendirip alabileceği verimi maksimuma çıkarmak için kendi içerisindeki tüm özkaynakları kullanmaktadır.

Bu sebepten dolayı İKLİM Havalandırma müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmuştur ve tutmaya da devam edecektir.

Geniş bir müşteri portföyü olan İKLİM Havalandırma kendi bünyesinde ki çalışanları ve şubeleri ile müşterilerinden gelen her türlü görüş ve önerileri değerlendirerek mevcut müşteri memnuiyetini en üst seviyelere çıkarmayı hedeflemektedir.